Türkiye'nin lider güzellik okulu ile tanışın

Düşük sermaye ile yüksek kazanç sağlayan anahtar teslim güzellik okulu projemiz ve Onur İŞİM’in 17 yıllık tecrübesinin imzasını taşıyan A’dan Z’ye franchise modelimizle girişimci kadınlara benzersiz bir kazanç sistemi sunuyoruz

Franchise başvurusu yapmak isterseniz, bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu

İletişim Bilgileri

+90 (212) 274 70 77

info@isimguzellik.com

İşim Güzellik Akademisi olarak, güzellik ve estetik eğitiminde 18 yıllık bir birikime sahip bir öncüyüz. 2006 yılından bu yana sektörde, sağladığımız kaliteli eğitimler ve yenilikçi yaklaşımlarla öğrencilerimizi sektörün liderleri haline getiriyoruz.

İşimiz Güzellik, Tutkumuz Eğitim Adımızı taşıyan İşim Güzellik Akademisi olarak, güzellik dünyasının dinamikleriyle birebir iç içe geçmiş bir eğitim sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizle sektördeki değişikliklere ayak uyduruyor, öğrencilerimize sektör standartlarını aşan bir eğitim deneyimi sağlıyoruz.

İşim Güzellik Danışmanlık Akademi Franchise Fırsatlarıyla Yenilikçi Bir Adım Atın!

Değerli Girişimciler ve Güzellik Tutkunları, geleceğiniz bizimle şekillensin!
Kalite, özgünlük ve başarı; İşim Güzellik Danışmanlık Akademi, bu değerleri bir araya getirerek yepyeni bir franchise fırsatı sunuyor. Güzellik ve bakım sektöründe adınızı duyurmak, kendi işinizi kurmak ve başarıya giden yolda bir adım öne çıkmak için sizleri aramıza bekliyoruz. Her bir günü güzellikle, sevgiyle ve başarıyla dolduran bu özel okulun hikayesi, sadece bir eğitim kurumu değil, aynı zamanda bir tutku, bir sanat ve bir başarı öyküsüdür. 2006 yılında bu yola çıkan ve bugüne kadar yüzlerce öğrencisini güzellik sanatının ustaları yapmış olan Akademimiz, yıllar içinde öğrencilere sadece bilgi değil, aynı zamanda hayata dair unutulmaz deneyimler ve güçlü temeller sunarken kendine özgü bir başarı hikayesi yazarak profesyonellikle iz bırakmıştır
İşim Güzellik Akademi Danışmanlıkk, güçlü marka imajı ve sürdürülebilir başarıyla sektörde öne çıkıyor.

Güzellikte Yenilik, Franchise ile Başlar!
İGDAkademi Franchise’iyle kendi işinizi kurarken sektörde fark yaratabilir, öğrencilerinize en iyiyi sunabilirsiniz. Siz de bu büyüleyici yolculuğa ortak olun!

Franchise iş ortakları ,İşim Güzellik Danışmanlık akademi ismi, marka değeri ve backgroundu sayesinde tüm Dünya da geçerli Akademi yönetme şansına sahip olurlar. Franchise iş ortakları, İGD akademinin usta öğretici uzman kadrosunun bilgi birikiminden, ve profesyonel desteğinden yararlanarak kendi işlerini başarı ile yönetirler.


İGD Akademi Franchise iş ortaklarına donanımlı bir başlangıç eğitimi ve operasyonel rehberlik sağlar. Bu sayede, İGD akademi Franchise iş ortaklarının eğitim standartlarına uyum sağlayarak, kursiyerlere yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunmalarına yardımcı olur.
İGD Akademi Franchise iş ortaklarına, dijital reklam ve marka bilinirliği gibi konularda desteklemektedir. İş ortakları, merkezi dijital reklam kampanyaları ve marka değerinden yaralanarak daha geniş bir kursiyer tabanı oluşturabilirler.
İGD Akademi Franchise iş ortakları, işletme süreçlerini ve gelirlerini optimum seviyede tutmak için İGD Akademi tarafından sağlanan profesyonel sistemleri kullanırlar.Bu sayede,program oluşturma,öğrenci kayıtları,finansal ilerleme gibi konularda verimli bir şekilde ilerleme ,yönetim ve büyüme sağlarlar

Whatsapp